בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,950,000 ₪

קהילת לודז' 66

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו

2חדרים
קומה2/7
65מ״ר

למכירה בבלעדיות בבניין חדיש ומבוקש בהדר יוסף. ברחוב קהילת לודג' 66. דירת 2 חדרים במקור כיום 2.5 חדרים לאחר שדרוג ותכנון מחדש, בפרויקט חדיש ומטופח. 65 מטר בארנונה. קומה 2 עורפית ושקטה. מרפסת שמש. חניה פרטית תת-קרקעית. מחסן גדול. מטבח מאובזר קומפלט כולל מוצרי חשמל. נגרות פרטית וחדר רחצה מפואר. חשבונות ואחזקה נמוכים. פרויקט גמור ללא בנייה מסביב. כניסה ללא צורך בשיפוץ.

פירוט ריהוט:
במיקום מצוין בלב הדר יוסף: מרחק הליכה מפארק הירקון ומבית פרנקפורט, בסביבה שקטה עם נגישות מעולה לצירים מרכזיים ולקו הרכבת הקלה העתידית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
65 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
45,384 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,475,000 ₪
2,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,582 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,475,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64485726פורסם ב10/05/26