בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,980,000 ₪

שדרות ירושלים 101

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, מרום נווה, רמת יצחק, רמת גן

5חדרים
קומה13/18
123מ״ר

למכירה במגדל הפאטיו בשדרות ירושלים רמת גן דירת 5 חדרים גדולה ומרווחת בקומה 13 מרפסת שמש שטופת אור הפונה לכיוון תל אביב נוף פתוח יחידת הורים ממד 2 חניות ומחסן בבניין חדיש עם 2מעליות לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום ניקס נדלן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
1
מחיר למ"ר
24,227 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,490,000 ₪
2,980,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,659 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,490,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84109916פורסם ב20/05/26