נכס עם ממ״ד
4,300,000 ₪

גרציאני יצחק

נכס עם ממ״ד

דירה, גני שרונה, קרית הממשלה, תל אביב יפו

3חדרים
קומה18/42
82מ״ר

למכירה במגדלי גינדי TLV, דירת 3 חדרים 76 מ"ר + 6 מ"ר מרפסת שמש. חניה פרטית ומחסן. יש יחידת הורים גדולה עם מקלחת ושירותים, חדר שינה נוסף שהוא ממ"ד ואמבטיה + שירותים כלליים! בניין עם חדר כושר, שמירה 24/7 ועוד. אזור מרכזי נהדר ובקרבת הרכבת הקלה ומרכז הליכה לשדרות רוטשילד ולקריה. לנכסים נוספים חפשו בגוגל: נדל"ן TLV

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
82 מ״ר
קומות בבניין
42
חניות
1
מחיר למ"ר
52,439 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,150,000 ₪
4,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,052 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75943080פורסם ב12/05/26