מקלט במרחק 169 מ׳
2,350,000 ₪

ארלוזורוב

מקלט במרחק 169 מ׳

דירה, רוטשילד עצמאות, בת ים

3.5חדרים
קומה4/4
98מ״ר

דירה בקומה העליונה, כל הקומה דירה אחת בלבד. דירה שמורה ומטופחת, סלון מרווח ומואר עם חלונות גדולים, רצפת קרמיקה בהירה. מטבח גדול ונוח עם הרבה ארונות ואזורי עבודה. פרטיות מלאה ללא שכנים בקומה. כניסה מסודרת לבניין וסביבה שקטה. מתאימה למגורים וגם להשקעה עם פוטנציאל השבחה עתידי במסגרת פינוי בינוי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
23,979 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,175,000 ₪
2,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,040 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52381681פורסם ב04/01/26