בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,380,000 ₪4,650,000 ₪

דאנטה 10

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, צהלון, שיכוני חסכון, תל אביב יפו

5.5חדרים
קרקע
157מ״ר

למכירה בלב יפו דירה דו מפלסית שמרגישה כמעט כמו בית פרטי. ברחוב דאנטה, פסיעה מהרכבת הקלה. דירת 5.5 חדרים גדולה וייחודית בבניין חדש. סה"כ 148 מר בנוי + מרפסת כיפית קומת הכניסה חצי מפלס מעל הקרקע. 82 מר, מרפסת 9 מר. סלון פתוח עם מטבח, ממד, חדר רחצה עם אמבטיה, חדר מאסטר עם שירותים ומקלחת, וחצי חדר נוסף. המפלס התחתון 67 מר אופן ספייס גדול עם תקרה גבוהה ואפשרויות חלוקה גמישות לחדרים. כולל חניה בטאבו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
148 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
27,898 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,190,000 ₪
4,380,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,258 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,190,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

85968157פורסם ב26/01/26