בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,680,000 ₪

משה וילנסקי 2

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, המשתלה, תל אביב יפו

4.5חדרים
קומה4/5
131מ״ר

חדש בשוק: למכירה בבלעדיות : דירת 4.5 חדרים גדולה ומרווחת. 131 מ"ר בארנונה. קומה 4 מ-5. מטבח יפה, פינת אוכל, סלון, ממ"ד שהוא חצי חדר , חדר הורים + מאסטר וחדר ארונות, 2 חדרי ילדים עם מרפסת גדולה משותפת. אמבטיה/שירותי ילדים, מקום למכונת כביסה ומייבש. מרפסת שמש יפה מהסלון. חניה תת קרקעית. מחסן. פרוייקט עם בריכה וחדר כושר . ועד לא גבוה. מרחק הליכה למרכזים מסחריים, קאנטרי, פארק, גנים, בי"ס ועוד. מומלצת.

מ״ר בנוי
131 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
35,725 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,340,000 ₪
4,680,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,029 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,340,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87000042פורסם ב18/05/26