נכס עם ממ״ד
4,250,000 ₪

אמיל בריג 10

נכס עם ממ״ד

דירה, הדר יוסף, תל אביב יפו

4חדרים
קומה2/5
93מ״ר

למכירה בהדר יוסף: דירת 4 חדרים מרווחת ומסודרת, סמוך לפארק הירקון, עם נוף פתוח לגינת פרנקפורט. סלון גדול ומואר, מטבח גדול, מרפסת נעימה, יחידת הורים עם שירותים ומקלחת, ממ"ד, מעלית וחניה. מיקום שקט, ירוק ומשפחתי עם גישה נוחה לכל מקום.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
93 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
45,698 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,125,000 ₪
4,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,924 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56527147פורסם ב21/05/26