בלעדיותמקלט במרחק 164 מ׳
3,800,000 ₪

נחום הנביא

בלעדיותמקלט במרחק 164 מ׳

דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו

2.5חדרים
קומה1/3
80מ״ר

למכירה במתחם מעונות עובדים בצפון הישן של תל אביב, דירת 2.5 חד' כ 80 מ"ר עם תקרות גבוהות, חללים מרווחים ואופי נדיר. מתחם סגור עם גינה ענקית משותפת ואווירה קהילתית-פסטורלית. דקות מחוף הילטון/מציצים והנמל. יציאה מהירה מהעיר, פתרונות חניה. נכס מדהים עם פוטנציאל משמעותי ומטורף באזור הכי מבוקש בעיר. צרו קשר!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
47,500 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,900,000 ₪
3,800,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,767 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,900,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57110972פורסם ב19/05/26