נכס עם ממ״ד
25,000,000 ₪

ניסים אלוני

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, צמרות איילון, פארק צמרת, תל אביב יפו

4חדרים
קומה24/28
294מ״ר

למכירה בפארק צמרת פנטהאוז ענק מהיוקרתיים בתל אביב! דירה יוצאת דופן עם נוף פתוח לים ולעיר כולה, בכיוון דרום מערב שמכניס שפע של אור טבעי לאורך כל היום. כ250 מר שטח פנוי ועוד כ45 מר מרפסת שמש מרווחת. רצפת שיש יוקרתית, סלון עצום, מטבח שף עם חדר שירות, יחידת מאסטר מרשימה עם חדר ארונות וחדר רחצה מפואר. במגדל: בריכת שחיה, חדר כושר, מתחם ספא, חדר דיירים,שומר 24/7 ועוד. 3 חניות ומחסן.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
250 מ״ר
קומות בבניין
28
חניות
3
מחיר למ"ר
85,034 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?12,500,000 ₪
25,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏64,257 ‏₪
סה״כ הלוואה‏12,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72742130פורסם ב07/08/25