מקלט בניין
4,350,000 ₪

ענתות

מקלט בניין

דירה, גני צהלה, רמות צהלה, תל אביב יפו

4חדרים
קומה6/7
100מ״ר

במיקום מעולה ליד הקנטרי של צהלה דירה מעולה גבוהה גדולה מלאת אור ואויר כ"א צפון ומערב חזיתית לרחוב שקט חניה בטאבו בניין שמור ומטופח עם מקלט גדול ומסודר .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
98 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
43,500 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,175,000 ₪
4,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,181 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77633553פורסם ב08/02/26