מקלט במרחק 508 מ׳
2,340,000 ₪2,420,000 ₪

גינוסר 5

מקלט במרחק 508 מ׳

דירה, דרום מערב ותיק, בת ים

4חדרים
קומה2/4
80מ״ר

דירה מדהימה בדרום מערב בת ים, לוקיישין מנצח, קו שני לים ולטיילת. דירת 4 חדרים מוארת ומאווררת ,3 כיווני אוויר. צפ,מז,דר. קומה 2 מתוך 4 מעלית וחניה מקורה בטאבו. גם הבניין עבר שיפוץ חיצוני .הדירה בקרבת גנים ,בתי ספר ומרכזי קניות. פינוי 15/07/25

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
29,250 ₪
תאריך כניסה
20/04/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,170,000 ₪
2,340,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,014 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,170,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89395456פורסם ב26/03/25