נכס עם ממ״ד
3,750,000 ₪

דרך זאב ז'בוטינסקי

נכס עם ממ״ד

דירה, נחלת גנים, רמת גן

4חדרים
קומה10/22
119מ״ר

למכירה בשכונת תל גנים המבוקשת.. מיקום פריים לוקיישן. דירת 4 חדרים משופצת ומשודרגת ברמה גבוהה. כ - 105 מ"ר + מרפסת שמש פונה לנוף פתוח. מטבח גדול, יחידת הורים מפנקת עם סאונה ביתית וחדר ארונות, סלון מרווח ומואר מאוד. לדירה מחסן וחניה פרטית, תת קרקעית. יש גמישות לרציניים לפרטים נוספים נא לחייג

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
22
חניות
1
מחיר למ"ר
31,512 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,875,000 ₪
3,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,638 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68502047פורסם ב03/06/25