בלעדיותנכס עם ממ״ד
3,590,000 ₪

אהוד מנור

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, דרום חדש, פארק הים, בת ים

5חדרים
קומה12/20
134מ״ר

דירה חדשה בפרוייקט "כוכב הפארק" של חברת אלקטרה. בניין עם מפרט עשיר ותכנון מדויק. 5 חדרים ענקית - 134 מטר עם פרטיות מלאה נוף פתוח - רואה ים 3 כיווני אוויר. חדשה מהקבלן מרפסת שמש | ממ"ד | יחידת הורים | 3 שירותים | 2 מקלחות | 2 חניות בטאבו | מחסן בבניין חדר כושר וטרקלין דיירים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
134 מ״ר
קומות בבניין
20
חניות
2
מחיר למ"ר
26,791 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,795,000 ₪
3,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,227 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,795,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71210234פורסם ב18/05/26