מקלט במרחק 321 מ׳
2,650,000 ₪

תלפיות 29

מקלט במרחק 321 מ׳

דירה, שכונת גפן, רמת גן

3חדרים
קומה2/5
70מ״ר

דירת 3 חדרים שטופת שמש, פונה לאויר הפתוח, נמצאת בשכונת הגפן המבוקשת כ 150 מ"ר מתחנת ביאליק של הרכבת הקלה. שכונה שקטה ואיכותית, מיקום מושלם למגורים או שכירות. ביקושי שיא לשכירות בשכונה. נגישות מהירה למתחם הבורסה בר"ג ולתל אביב. מיקום עם פוטנציאל גדול להתחדשות עירונית. מתווכים המבקשים בלעדיות לא להתקשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
5
חניות
ללא
מחיר למ"ר
37,857 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,325,000 ₪
2,650,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,811 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,325,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

66705703פורסם ב10/05/26