נכס עם ממ״ד
3,500,000 ₪

גולדה מאיר

נכס עם ממ״ד

דירה, ח-501, חולון

5חדרים
קומה10/25
127מ״ר

נכס מספר: 7967, באחד הבניינים המבוקשים בשדרת המגדלים דירת 5 חדרים יפיפיה קומה גבוה חזית לכיוון מערב נוף פתוח סלון ענק יש לדירה חניה כפולה + מחסן מוזמנים להתרשם צוות רם נכסים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
25
חניות
2
מחיר למ"ר
27,559 ₪
תאריך כניסה
01/04/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,750,000 ₪
3,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,996 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89499931פורסם ב03/12/25