בלעדיותמקלט בניין
3,500,000 ₪

בארי

בלעדיותמקלט בניין

דירה, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו

2.5חדרים
קומה1/3
74מ״ר

צופה לסמטת בארי, עורפית, שקטה ונעימה מאוד, שופצה לפני 8 שנים. ויטרינה גדולה לנוף ירוק - שומעים ציוץ ציפורים. תקרות גבוהות! החצי חדר מתוך חדר השינה ומשמש כחדר ארונות 74 מ"ר פלדלת מקלט תקני בבניין

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
47,297 ₪
תאריך כניסה
01/09/26

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,750,000 ₪
3,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,996 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

78990430פורסם ב11/05/26