נכס עם ממ״ד
29,000,000 ₪

רמת אביב ג'

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו

6.5חדרים
קומה15/15
600מ״ר

למכירה ברמת אביב ג - פנטהאוס מיוחד במינו - 300 מר בנוי +300 מר מרפסת שמש ענקית עם נוף פנורמי לים ובריכה פרטית .מעוצבת אדרכלית ברמה הגבוהה ביותר . 6 וחצי חדרים. כולל 3 חניות מקורות .מושקע ביותר ,שקט במיקום הכי טוב בגימל. לפרטים נוספים גיא יעקובי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
600 מ״ר
קומות בבניין
15
חניות
3
מחיר למ"ר
48,333 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?14,500,000 ₪
29,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏74,538 ‏₪
סה״כ הלוואה‏14,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84342622פורסם ב23/05/26