נכס עם ממ״ד
5,700,000 ₪

רמת גן

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז

5חדרים
קומה7/7
230מ״ר

למכירה פנטהאוז נדיר ברמת גן פנטהוז מטורף בעיצוב יוקרתי מושקע עד הפרט האחרון עם נוף עוצר נשימה לכל גוש דן 5 חדרים ענקים שמתוכם חדר אחד כמרפסת סגור. שמשמשת חדר משפחה גדולה בית חכם מלא מטבח יוקרתי ברמה אחרת חימום תת ריצפתי מרפסת ענקית עם נוף פתוח עד תל אביב חללים גדולים אור טבעי

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
160 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
2
מחיר למ"ר
24,782 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,850,000 ₪
5,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏14,650 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,850,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67478180פורסם ב14/05/26