נכס עם ממ״ד
3,700,000 ₪

ברדיצ'בסקי 37

נכס עם ממ״ד

דירה, ארלוזורוב, גבעתיים

3חדרים
קומה3/6
92מ״ר

בשכונת ארלוזרוב, בחלק המישורי וללא עליות. שטח בנוי 70 מטר בחלוקה מצויינת, מרפסת שמש גדולה במיוחד – 22 מ"ר, שלושה כיווני אוויר, חניה פרטית ומחסן צמוד.

מ״ר בנוי
92 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
40,217 ₪
תאריך כניסה
17/07/27

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,850,000 ₪
3,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,510 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,850,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57208816פורסם ב12/02/26