נכס עם ממ״ד
4,950,000 ₪

קורדובה

נכס עם ממ״ד

דירה, הצפון הישן - צפון, תל אביב יפו

3חדרים
קומה5/6
80מ״ר

חדשה למכירה וללא עמלת תיווך | דירת 2.5 או 3 חדרים חזיתית עם נוף פתוח לגינת אמסטרדם! | רחוב קורדובה השקט והמבוקש | פריים לוקשיין בקרבת כיכר בזל, מתחם וורמיזה וחוף הים | חנייה צמודה לכל דירה | קומה חמישית, פונה ל2 כיווני אוויר | התקשרו לפרטים נוספים ותיאום פגישה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
70 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
61,875 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,475,000 ₪
4,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏12,723 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,475,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84793164פורסם ב23/03/26