נכס עם ממ״ד
6,050,000 ₪

הצפון החדש - צפון

נכס עם ממ״ד

דירה, תל אביב יפו

4חדרים
קומה5/7
118מ״ר

למכירה בצפון תל אביב ברחוב יהודה המכבי דירת 4 חדרים חדשה בפרויקט איכותי של קבוצת ברוש במסגרת פינוי בינוי. כ104 מ"ר בנוי מרפסת שמש כ14 מ"ר קומה 5 עורפית שקטה ומוארת חניה תת קרקעית מחסן אכלוס בעוד כ3 שנים מיקום מבוקש בקרבת פארק הירקון, בתי קפה, מוסדות חינוך וצירי גישה נוחים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
104 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
51,271 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,025,000 ₪
6,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,550 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62090804פורסם ב14/05/26