מקלט במרחק 278 מ׳
2,350,000 ₪2,400,000 ₪

בבלי 17

מקלט במרחק 278 מ׳

דירה, בבלי, תל אביב יפו

2חדרים
קומה3/7
50מ״ר

דירה בלב שכונת בבלי היוקרתית! בבניין בוטיק! במיקום מרכזי ושקט, חדר רחצה ואמבטיה, מטבח נפרד, מתאימה למגורים, להשקעה או כדירת בוטיק בעיר, לתיאום מומלץ לשלוח הודעת בוואטספ בנייד או להשאיר פרטים בטלפון. לא בשבת.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
47,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,175,000 ₪
2,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,040 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,175,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87539028פורסם ב07/01/26