בלעדיותמקלט בניין
3,950,000 ₪

שלמה בן יוסף

בלעדיותמקלט בניין

דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו

4חדרים
קומה2/8
90מ״ר

למכירה בשכונת רמת אביב ג, דירת 4 חדרים מרווחת ומוארת במיוחד, בשטח של 90 מר. כיווני אוויר דרום ומזרח. פונה לגינה ירוקה, עורפית ושקטה עם פרטיות מוחלטת וללא בניינים המשקיפים לדירה. חניה משותפת לדיירי הבניין. מקלט בבניין. הבניין נמצא בתהליך פינוי בינוי, המעניק פוטנציאל השבחה משמעותי. מיקום מצוין בלב רמת אביב ג, במרחק הליכה ממרכזים מסחריים, בתי קפה, קופות חולים, פארקים וחוף הים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
43,888 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,975,000 ₪
3,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,153 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87288909פורסם ב13/05/26