מקלט במרחק 28 מ׳
16,300,000 ₪

נוף ים

מקלט במרחק 28 מ׳

מגרשים, הרצליה

קרקע
780מ״ר

הזדמנות נדירה בנוף ים מגרש בוטיק עם היתר בנייה מיידי לשתי וילות יוקרה! למכירה מגרש 780 מטר ,עם היתר לבניה של שתי וילות של 350 מטר בנוי כל אחת. בכל וילה 3 מפלסים . מרתף + חניה מקורה פרטית. קומת סלון , קומת מגורים , חצר גדולה עם בריכה מחיר הנכס כולל את כל האגרות וההיטלים שכבר שולמו לרשויות. אפשר לרכוש שירותי בניה. לפרטים נוספים, תמונות והדמיות צרו קשר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מ״ר בנוי
350 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
20,897 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?8,150,000 ₪
16,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏41,895 ‏₪
סה״כ הלוואה‏8,150,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59070277פורסם ב07/05/25