בלעדיותנכס עם ממ״ד
5,200,000 ₪

צפון יפו, המושבה האמריקאית-גרמנית

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, תל אביב יפו

5חדרים
קומה2/3
118מ״ר

דירת 5 חדרים ייחודית בבניין בוטיק של 5 דיירים בלבד, בלב השוק היווני ביפו צפון. 109 מ"ר עם מרפסת שמש, 3 כיווני אוויר, ממ"ד ומעלית. מטבח מודרני עם אי נפתח לחלל אירוח מואר עם ויטרינות בלגיות ועיצוב מינימליסטי מוקפד. דקות מהים, הפשפשים, נגה ורכבת קלה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
109 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
44,067 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,600,000 ₪
5,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏13,365 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53520666פורסם ב14/05/26