נכס עם ממ״ד
3,470,000 ₪

מתחם 200

נכס עם ממ״ד

דירה, הוד השרון

4חדרים
קומה2/6
129מ״ר

דירה נדירה במתחם 200 המבוקש בהוד השרון! 4 חדרים, 129 מ"ר, מרווחת ומוארת, עם סלון גדול, מטבח משופץ, חדרים גדולים ומרפסת ירוקה ומפנקת. כל הבית נגרות בהתאמה אישית, עם מחשבה על כל פרט ותחושת יוקרה אמיתית. מיקום מושלם למשפחות, בסביבה שקטה ואיכותית - המקום האידיאלי לגדל ילדים. נכס כזה לא נשאר הרבה זמן בשוק!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
129 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
26,899 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,735,000 ₪
3,470,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,919 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,735,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47287769פורסם ב13/05/26