בלעדיותמקלט במרחק 413 מ׳
2,200,000 ₪

ה' באייר

בלעדיותמקלט במרחק 413 מ׳

דירת גן, ראש העין

3חדרים
קרקע
117מ״ר

לראשונה בשוק ! דירת גן שלא פוגשים כל יום בשכונת נווה אפק דירת 3 חדרים משופצת ומתוכננת נכון עם גינה מפנקת של כ50 מר חניה בטאבו פרקט בחדרים מיזוג מלא מקלט בבניין מיקום מושלם ליד גני שעשועים וגני ילדים דירה שמרגישים בה בית מהרגע הראשון

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
67 מ״ר
מ״ר גינה
50
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
18,803 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

67304114פורסם ב18/01/26