נכס עם ממ״ד
3,700,000 ₪

הר רתמים

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', אופקים

6חדרים
קרקע
600מ״ר

וילה פינתית בשכונת הפארק, יוקרתית ומפנקת עם 5 חדרי שינה גדולים, גינה מרווחת, מחסן בנוי, מיזוג אוויר מלא, חניה פרטית, הנמכות גבס, תאורה, פרגולות בחצר ועוד לפרטים נוספים חייגו אלינו או שתשלחו הודעה ונציג יצור אתכם קשר בהקדם. עטיה שיווק נדל''ן **לא בשבת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
220 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
6,166 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,850,000 ₪
3,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,510 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,850,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84963968פורסם ב06/02/25