נכס עם ממ״ד
1,549,000 ₪

אור לציון

נכס עם ממ״ד

דירה, נטעים, נתיבות

4.5חדרים
קומה2/6
130מ״ר

הדירה הכי טובה בכל הקהילה בעיר! מחיר הכי משתלם לנכס כזה דירת 4.5 חדרים ענקית במיוחד בלב הקהילה. מוארת, מרווחת ומתוכננת מושלם. שתי מרפסות!! הראשית סוכה מקורה, עם נוף פתוח לכל החיים יתרון ענק. מטבח ענק עם אי, יחידת הורים מפנקת, ממ"ד ומעלית. קומה נמוכה (2), בניין איכותי מאש במיקום מבוקש. שכנים טובים, פוטנציאל גדול חיים של תורה ברמה גבוהה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
11,915 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?774,500 ₪
1,549,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,981 ‏₪
סה״כ הלוואה‏774,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58447594פורסם ב30/12/25