מקלט בניין
2,990,000 ₪3,100,000 ₪

משה שרת 39

מקלט בניין

דירה, שכונת בן גוריון, מרכז העיר ג', רמת גן

3חדרים
קומה1/2
100מ״ר

דירת 3 חדרים מרווחת כ100 מטר,משופצת מהיסוד, מרווחת ומוארת, 3 כיווני אוויר ותקרות גבוהות. קרובה לצירים ראשיים לרכבת הקלה ולתחבורה הציבורית. נמצא בקרבת בתי ספר וגנים עירוניים רבים. רחוב שקט אך קרוב לכל השירותים הנחוצים בעיר.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
29,900 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,495,000 ₪
2,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,685 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57179089פורסם ב31/03/26