מקלט במרחק 354 מ׳
12,000,000 ₪

טיומקין

מקלט במרחק 354 מ׳

גג/ פנטהאוז, תל אביב יפו

5חדרים
קומה6/6
243מ״ר

רחוב טיומקין תל אביב 5 חדרים 170 מטר + 73 מטר מרפסות דופלקס קומות 5 6 מעלית פרטית חניה ומחסן תכנון גידי בר אוריין רחוב שקט דירה מוארת במיוחד

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
170 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
49,382 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?6,000,000 ₪
12,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏30,843 ‏₪
סה״כ הלוואה‏6,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73545484פורסם ב05/12/25