נכס עם ממ״ד
6,000,000 ₪

מרכז המושבה

נכס עם ממ״ד

דו משפחתי, אבן יהודה

8חדרים
קרקע
255מ״ר

למכירה בבלעדיות! באבן יהודה במרכז המושבה בית מקסים, משופץ ונעים. סלון מרווח ומואר, מטבח חדש דנדש, בקומת הכניסה יש חדר ממ"ד שיכול לשמש חדר עבודה או חדר אירוח. בקומת החדרים: יחידת הורים ו3 חדרי ילדים שאחד מהם הוא סוויטת מתבגר !! (עם חדר רחצה). לבית יש מרתף עם כניסה נפרדת לאפשרות ליחידה מניבה גדולה ומקסימה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
280 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
23,529 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,000,000 ₪
6,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏15,422 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,000,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89022158פורסם ב30/01/23