מקלט במרחק 589 מ׳
1,100,000 ₪

ירושלים

מקלט במרחק 589 מ׳

דירה

1חדרים
קומה16/24
20מ״ר

למכירה במרכז העיר ירושלים נכס מושלם מעוצב מדהים מתאים למשקיעים בעיקר או גם מגורים! יחידת דיור מרווחת בקומה גבוהה עם נוף מהמם ירושלמי פתוח ועוצר נשימה. מרוהטת קומפלט, מוארת, נוחה ונגישה, בבניין מטופח. מיקום מרכזי, צמוד לתחבורה, שוק, בתי קפה וחיי העיר. מחיר נדיר להזדמנות שלא תחזור השקעה חכמה ומשתלמת! כולל ריהוט דמי תיווך 2% + מע"מ לפרטים נוספים: אהרון | AR - נדל"ן.

פירוט ריהוט:
הנכס כולל את כל הריהוט מגיע מרוהט קומפלט!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
20 מ״ר
קומות בבניין
24
חניות
ללא
מחיר למ"ר
55,000 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?550,000 ₪
1,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,827 ‏₪
סה״כ הלוואה‏550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68449529פורסם ב11/06/25