נכס עם ממ״ד
3,680,000 ₪3,750,000 ₪

הנביאים

נכס עם ממ״ד

דירה, מודיעין מכבים רעות

5חדרים
קומה2/6
220מ״ר

דירה מפנקת באמת. כל הדירה גדולה ומרווחת. דירה מוארת מאוד ונעימה. נמצאת בצד הפנימי, לא לכביש!!! מיקום מרכזי, הכי קרוב לכל מה שצריך כולל קניות, תחבורה, בילויים, גנים, בתי ספר ועוד... יש 2 חניות מקורות ניפרדות, מחסן גדול (לא הסטנדרט בבניין).דירה מצויינת תבואו לראות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
2
מחיר למ"ר
16,727 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,840,000 ₪
3,680,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,459 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,840,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

99440772פורסם ב19/01/26