מקלט במרחק 610 מ׳
2,550,000 ₪

נעמי שמר 2

מקלט במרחק 610 מ׳

דירה, נאות שמיר, יבנה

4חדרים
קומה1/5
103מ״ר

דירת 4 חדרים בעלת דגם של 2 מרפסות כאשר אחת מהן סוכה. בניין בוטיק -5 קומות בלבד מחסן ענק צמוד לדירה בטאבו בדירה יש שוכרים - יש אפשרות להמשיך עם השכירות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
103 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
24,757 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,275,000 ₪
2,550,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,554 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,275,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

84899730פורסם ב25/08/25