בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,640,000 ₪

שבט נפתלי

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, רובע י"ב, אשדוד

4.5חדרים
קומה4/6
141מ״ר

למכירה בהזדמנות! ברחוב שבט נפתלי דירת 4.5 (5) חדרים מרווחת ומטופחת. סלון גדול עם מרפסת שמש. מטבח גדול ומושקע. חדר כביסה נפרד. חדר אמבטיה מרכזי. 2 חדרי ילדים. ממ"ד כ 7 מ"ר משמש כחדר ילדים. יחידת הורים מרווחת עם חדר ארונות וחדר רחצה. חנייה ומחסן בטאבו. מחיר גמיש! פינוי גמיש! נוף מהמם ופתוח לים. פינוי גמיש!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
141 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
18,723 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,320,000 ₪
2,640,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,785 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,320,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

74725776פורסם ב17/02/26