נכס עם ממ״ד
3,850,000 ₪

כוכב השחר 4

נכס עם ממ״ד

דירת גן, רובע י"ב, אשדוד

5חדרים
קרקע
213מ״ר

דירת גן גדולה ומאורת, אזור שקט, קרוב לבתי ספר , גנים ופארקים. בדירה 5 חדרים הכוללת חדר הורים עם חדר ארונות , ממ"ד , מקלחת אחת ו-2 שירותים. מחסן פנימי וחלל ישיבה/ עבודה. מחיר מבוקש 3,850,000.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
130 מ״ר
מ״ר גינה
83
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,075 ₪
תאריך כניסה
02/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,925,000 ₪
3,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,896 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63949752פורסם ב20/05/26