מקלט בניין
910,000 ₪

קיבוץ גלויות 66

מקלט בניין

דירה, יעקב מסיקה, אופקים

3חדרים
קומה1/4
62מ״ר

דירה קסומה, למשפחה צעירה, לזוג או השקעה. משופצת. שירותים חדשים, צנרת חדשה, פרקט בכל הבית, דלתות חדשות, סורגים על כל חלון. בויידם מושלם לכל המזוודות. מיקום מעולה ליד תחנת האוטובוס, שפע חנייה באזור, כמה דק הליכה מהמרכז המסחרי והקנטרי. יש מקלט בבנין ומחסן. הבניין בתחילת תהליכי פינוי בינוי במסגרת פרוייקט חידוש עירוני לכן יש פוטנציאל רווח אדיר לעתיד. ללא תיווך, פינוי גמיש לרצינים בלבד.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
74 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,677 ₪
תאריך כניסה
01/04/27

היסטוריית שווי הנכס

48407005פורסם ב20/05/26