מקלט במרחק 124 מ׳
689,000 ₪

יהודה הלוי

מקלט במרחק 124 מ׳

דירה, בן גוריון, אשקלון

2.5חדרים
קומה3/3
45מ״ר

למכירה מציאה של ממש דירת 2.5 חדרים משופצת בניין שמור ומתוחזק חתום פינוי בינוי בשלבים מתקדמים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,311 ₪

היסטוריית שווי הנכס

65275933פורסם ב23/05/26