נכס עם ממ״ד
1,475,000 ₪

עין נטפים 6

נכס עם ממ״ד

דירה, שבטי ישראל, שחמון, רובע 7, אילת

3.5חדרים
קומה5/6
82מ״ר

למכירה דירת השקעה, דירת 3.5 חדרים מוארת ונעימה בקומה 5 מתוך 6, כ82 מ"ר, עם נוף פתוח ומרהיב להרי אילת ולים. הדירה כוללת ממ"ד, נהנית מהרבה אור טבעי, תחושת מרחב ואוויר פתוח מכל כיוון. סלון מרווח, חדרים נעימים, מטבח נפרד וחניה פרטית בטאבו. ממוקמת באזור שקט ומבוקש בשכונת שחמון. הדירה נמכרת עם שוכרת קיימת ומושכרת החל מיוני ב4,500 ש"ח לחודש (כולל כולל ועד בית שלל 200 ש"ח)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
17,987 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?737,500 ₪
1,475,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,791 ‏₪
סה״כ הלוואה‏737,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46920553פורסם ב12/05/26