נכס עם ממ״ד
2,360,000 ₪

רובע ה'

נכס עם ממ״ד

דירה, אשדוד

5חדרים
קומה1
150מ״ר

למכירה ברובע ה' אשדוד - רחוב ביאליק המבוקש דירת 5 חדרים יפה ומרווחת- ממ"ד מרפסת לכיוון הפארק מעלית מזגן בכל חדר חניה פרטית בטאבו שכונה שקטה ואיכותית

מ״ר בנוי
150 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
15,733 ₪

• ממ"ק
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,180,000 ₪
2,360,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,066 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,180,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

51893706פורסם ב23/05/24