נכס עם ממ״ד
1,289,000 ₪

מבצע נחשון 68

נכס עם ממ״ד

דירה, שכונה ו', באר שבע

5חדרים
קומה5/10
167מ״ר

למכירה מלחוצים !!! דירת 5 חדרים במבצע נחשון 68 בשכונה ו' החדשה הנכס משופץ מהיסוד המחיר פשוט היסטרי מתאים למשפחות גדולות הרוצות מרחב אמיתי נכס איכותי במיקום מרכזי הקודם זוכה באמת !!!! דרך אגב הנכס משופץ מהיסוד. בהצלחה אשמח לשיחה ממך

מ״ר בנוי
167 מ״ר
קומות בבניין
10
חניות
1
מחיר למ"ר
7,718 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?644,500 ₪
1,289,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,313 ‏₪
סה״כ הלוואה‏644,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64718836פורסם ב14/05/26