נכס עם ממ״ד
1,749,000 ₪

דפנה 1

נכס עם ממ״ד

דירה, סיגליות, באר שבע

4חדרים
קומה3/8
137מ״ר

הדירה נמצאת בכניסה לשכונה בפרויקט של י.אליה המבוקש, מול מרכז קניות שכרגע בבניה , קרוב לקאנטרי, בבניין 2 מעליות .

פירוט ריהוט:
בית מתוכנן ברמה גבוהה, מטבח יוקרתי של פאנל, פינת אוכל מוגדרת ,חדרים גדולים ומרווחים, מזגנים תדיראן בכל החדרים ומיני מרכזי בסלון, סורגים טרלידור כולל ביציאה למרפסת,יש מחסן וחניה . ללא תיווך!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
109 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
12,766 ₪

• מטבח כשר
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?874,500 ₪
1,749,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,495 ‏₪
סה״כ הלוואה‏874,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

71146873פורסם ב09/05/26