מקלט בניין
1,900,000 ₪

יותם המלך 9

מקלט בניין

דירה, רובע י"ג, אשדוד

4חדרים
קומה3/3
100מ״ר

דירת 4 החדרים מרווחת ונוחה מרפסת שמש גדולה כ 20 מ"ר - מושלמת לאירוח ובילוי משפחתית יחידת רחצה גדולה מטבח מאובזר ונוח לעבודה חדרים בגודל סטנדרטי ונעים למגורים בניין מטופח ושכנים טובים במרחק הליכה ממרכז מסחרי, קנטרי ,פארקים ומוסדות חינוך אזור שקט ומצוין ועונה לכל דרישות המשפחה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
19,000 ₪
תאריך כניסה
01/01/27

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?950,000 ₪
1,900,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,883 ‏₪
סה״כ הלוואה‏950,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

69722012פורסם ב15/05/26