מקלט במרחק 92 מ׳
1,150,000 ₪

חיים נחמן ביאליק 11

מקלט במרחק 92 מ׳

דירה, שכונה ב', באר שבע

3.5חדרים
קומה3/3
72מ״ר

דירה בלב אזור סטודנטיאלי, צמוד לפארק הסופרים, במרחק הליכה מסורוקה, אוניברסיטת בן גוריון ומכללת סמי שמעון. חצר משותפת מטופחת. מעולה להשקעה, נעימה למגורים לזוג או משפחה צעירה. עם פוטנציאל השבחה גבוה בשל תהליך פינוי בינוי שמתרחש בבנין. מעולם לא עמדה ריקה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
15,972 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?575,000 ₪
1,150,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏2,956 ‏₪
סה״כ הלוואה‏575,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55769086פורסם ב19/05/26