בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,440,000 ₪

צאלה 16

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, גדרה הצעירה, גדרה

4חדרים
קומה1/2
111מ״ר

למכירה דירת 4 חדרים משופצת קומפלט ,מטבח גדול ומשודרג של חברת סמל , מקלחות משופצות ברמה גבוהה ,ריצוף חדש, דלתות חדשות . מזגן מיני מרכזי בן 4 שנים עם שליטה בחדרים. סורגים , רשתות , מחסן במרפסת. דירה מושלמת !

פירוט ריהוט:
3 ארונות קיר , מדיח אינטגרלי , קולט אדים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
111 מ״ר
קומות בבניין
2
חניות
1
מחיר למ"ר
21,981 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,220,000 ₪
2,440,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,271 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,220,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75683810פורסם ב14/05/26