מקלט במרחק 60 מ׳
695,000 ₪

אלפסי 9

מקלט במרחק 60 מ׳

דירה, שכונה י"א, באר שבע

3חדרים
קומה2/4
73מ״ר

דירת 3 חדרים הייתה מושכרת ב2500 פינויי מיידי מחיר 695,000 להשקעה ומגורים כאחד הבניין מסודר עם וועד קודן קומה 2 בית לעסקה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
73 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,520 ₪

היסטוריית שווי הנכס

65112676פורסם ב17/05/26