מקלט במרחק 226 מ׳
799,000 ₪

דרך מצדה 260

מקלט במרחק 226 מ׳

דירה, שכונה י"א, באר שבע

3חדרים
קומה6/8
80מ״ר

דירה מצויינת להשקעה או מגורים. מרחק הליכה קצר לגרנד קניון, קופ"ח וסופרים באיזור. דירה 3 חדרים מרווחת, מטבח גדול וחדר שירות. הדירה במצב שמור, זקוקה לריענון. בניין מתוחזק היטב! כניסה מיידית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
80 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
ללא
מחיר למ"ר
9,987 ₪

היסטוריית שווי הנכס

72006212פורסם ב12/05/26