מקלט בניין
1,200,000 ₪

חזני 46

מקלט בניין

דירה, שכונה י"א, באר שבע

4חדרים
קומה3/3
112מ״ר

משופצת במצב כללי מצויין. אמבטיה, שירותים ויחידת הורים משופצים באופן מלא, סלון ענק ומטבח רחב הכולל מרפסת שירות. 3 חדרי שינה מרווחים. מזגן מיני מרכזי כולל מזגן עילי בסלון. חנייה פרטית עם שער חשמלית במתחם. מקלט משותף במרחק חצי דקה מהבניין בתוך המתחם.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
10,714 ₪

• מקלט בבניין
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?600,000 ₪
1,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,084 ‏₪
סה״כ הלוואה‏600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54594020פורסם ב24/05/26