מקלט במרחק 23 מ׳
1,200,000 ₪

הברק 250

מקלט במרחק 23 מ׳

בית פרטי/ קוטג', נווה נוף, ירוחם

4חדרים
קרקע
200מ״ר

למכירה בהזדמנות! בית פרטי דו-משפחתי בן 2 קומות בשכונה מצויינת בירוחם. זכויות בניה מאושרות ל-180 מר, שטח המגרש כ-200 מר. רחוב שקט ומבוקש, מרחק הליכה מהפארק. מצויינת למגורים ולהשקעה. 4 חדרי שינה גדולים ומרווחים, תקרות גבוהות, 2 חדרי רחצה, כיווני אוויר מעולים. עסקת נדלן מצויינת! לא תשאר זמן רב על המדף

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
106 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
6,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?600,000 ₪
1,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,084 ‏₪
סה״כ הלוואה‏600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

72360882פורסם ב29/12/25